صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دیجیتالی

اکثر مغازه‌ها و فروشگاه‌هایی که سایت فروشگاهی برای فروش محصولات خود ندارند به دنبال طراحی وب سایتی هستند تا کسب و کار خودشان را در این شرایط که همه مردم در قرنطینه خانگی به سر می‌برند نجات دهند.

اگر شما هم فروشگاه و مغازه‌ای دارید که به دلیل مواجه شدن با مشکلات اقتصادی ناشی از ویروس کرونا با افت فروش روبه رو شده است به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب و کار خود مانند مدیسه یک وب سایت طراحی کنید. از آن جایی که زمان زیادی باقی نمانده است، برای طراحی وب سایت خیلی زمان ندارید بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که با طراحی سایت وردپرس که اصلاً زمان‌بر نیست و هزینه زیادی هم برای شما به دنبال ندارد، کسب و کارتان را نجات دهید.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک CMS یا قالب آماده است که برنامه نویسان جهت طراحی سایت با قالب آماده از آن استفاده می‌کنند به گونه‌ای که یک قالب وردپرس خریداری کرده و با تغییر زبان و ایجاد تغییرات دیگری در امکانات و آپشن های آن و البته بارگذاری محتوا بر روی آن CMS، وب سایت مورد نظر مشتری را راه اندازی می‌کنند. از آن جایی که وردپرس یک CMS، Open Source یا منبع باز است برنامه نویسانی که با زبان برنامه نویسی PHP آشنایی دارند به راحتی می‌توانند با استفاده از این زبان برنامه نویسی، خط دستوراتی را در این قالب تغییر دهند یا خط دستورات جدیدی را برای اضافه کردن برخی امکانات جدید به آن اضافه کنند.

در کنار اینکه برخی از شرکت‌های طراحی سایت با خریداری قالب آماده وردپرس یک سایت وردپرس را راه اندازی می‌کنند برخی از شرکت‌های طراحی سایت هم هستند که با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP یک وب سایت وردپرس به صورت اختصاصی طراحی می‌کنند به گونه‌ای که قالب وب سایت را از صفر تا صد با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP طراحی و پیاده سازی می‌کنند. البته طراحی سایت اختصاصی مانند آپارات نه تنها به زمان زیادی احتیاج دارد بلکه نسبت به طراحی سایت با وردپرس به هزینه بیشتری هم نیاز دارد. در کل هر شرکت طراحی سایت روش منحصر به فردی برای طراحی سایت و پیاده سازی دارد که شما می‌توانید متناسب با نیازها و بودجه‌ای که دارید یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت امکانی برای شما فراهم می‌کند که بتوانید کسب و کار، محصولات و خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهید را در سطح کشور و حتی در سطح جهانی تبلیغ کرده و علاوه بر مشتریان خود به سایر کاربران دنیای وب نیز معرفی کنید.این نوع طراحی در تعرفه سئو سایت هم تاثیرگذار است. با این وجود می‌توانید با طراحی وب سایت برای کسب و کار خود تمامی محصولات و خدمات خود را در سطح وسیعی به تعداد کاربران بالایی معرفی کرده و از این طریق فروش خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که افزایش فروش محصولات برابر با توسعه و گسترش چشم گیر یک کسب و کار است. با این وجود با طراحی وب سایت می‌توانید کسب و کار خود را به صورت چشم گیری گسترش دهید.

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که باید با توجه به آن شرکت طراحی سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید، خدمات پشتیبانی سایت است. در وب سایت هر یک از شرکت‌های طراحی سایت، صفحه‌ای به معرفی شرکت طراحی سایت و خدمات پشتیبانی سایت که به کاربران ارائه داده می‌شود اختصاص داده می‌شود.سایت های بزرگ مانند ورزش3 این موضوع را مهم ترین بخش می دانند. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه یا پرسش از مشتریان شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید از خدمات پشتیبانی که آن شرکت ارائه می‌دهد مطلع شوید.

× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما استانبول تهران