صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دیجیتالی
امیر روزی طلب پنجشنبه 5 دی 1398

طراحی وب سایت کودک | طراحی سایت کودکان | ساخت سایت کودک

امروزه اهمیت طراحی وب سایت کودک با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علاقه کودکان به کار با تلفن‌های همراه هوشمند و استفاده از فضای اینترنت بیشتر از هر زمان دیگری می باشد.

همانطور که می‌دانید فضای اینترنت حاوی مطالب نامناسب زیادی برای کودکان می باشد پس ما نیاز داریم که فضایی امن را در اینترنت برای کودکان ایجاد کنیم.

با طراحی وب سایت کودک هم می‌توانیم فضای امن و شاد را در بستر اینترنت برای کودکان ایجاد کنید و هم می‌توانیم با استفاده از مطالب آموزشی سطح دانش کودکان را افزایش دهیم.

جالب است بدانید که اینگونه سایت ها فقط برای استفاده کودکان نیست و بزرگسالان و والدین هم می‌توانند از مقالات آموزشی مربوط به کودکان استفاده کنند و اطلاعات خود را افزایش دهند.

نکته مهمی که در طراحی وب سایت کودک باید رعایت کنیم استفاده از رنگ بندی های مناسب و شاد و مناسب برای رده های سنی کودکان در ساخت سایت کودک می باشد که رعایت این نکته می تواند تاثیر زیادی در جذب کودکان داشته باشد.

ویژگی های طراحی سایت کودکان

در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که توسط کارشناسان وب داران در ساخت سایت کودک مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • طراحی گرافیکی سایت

از آنجا که اکثر مخاطبان این سایت کودکان هستند استفاده از طرح های گرافیکی جذاب و همچنین استفاده از رنگ بندی های شاد و مناسب رده سنی کودکان ضروری می باشد.

تیم ما می تواند به شما در این زمینه ها کمک کند.

  • کتابخانه کودکان

در این بخش شما می توانید انواع کتاب های مربوط به کودکان را با توجه به رده سنی آن ها و دسته بندی مناسب قرار دهید.

  • مقالات در مورد بیماری‌های کودکان

شما می توانید این بخش مخصوص والدین و بزرگسالان طراحی کنید و در آن مقالات آموزشی را در رابطه با بیماری‌های کودکان قرار دهید تا بتوانید سطح دانش والدین را در این زمینه ها افزایش دهید.

  • فایل های صوتی

شما می توانید در این بخش از سایت قابل فایل های صوتی مربوط به کودکان را قرار دهید از جمله شعر ، داستان ، آموزش زبان و …

قسمت های مورد نیاز برای طراحی وب سایت کودک

  • قسمت مقالات آموزشی

شما می توانید در این قسمت از سایت مقالات آموزشی در رابطه با کودکان را قرار دهید تا سطح سواد و دانش والدین در این زمینه را افزایش دهید و همچنین می توانید پاسخگوی سوالات آن ها باشید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در این قسمت می توانید مقالات آموزشی مناسب کودکان را هم قرار دهید.

  • قسمت سرگرمی

مطمئناً این قسمت از سایت می‌تواند جذاب ترین قسمت برای کودکان باشد.

شما می توانید در این قسمت از بازی های مخصوص کودکان استفاده کنید و همچنین می توانید از آموزش نقاشی ، شعر ، کاردستی و …. برای کودکان استفاده کنید.

  • فروشگاه

شما می توانید در این قسمت از سایت یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و محصولات مربوط به کودکان اعم از پوشاک ، اسباب بازی ، سی دی های آموزشی و …. را به صورت آنلاین به فروش بگذارید.

ساخت سایت کودک برای والدین

× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما استانبول تهران